Daca ai ajuns sa vezi acest mesaj inseamna ca nu esti INREGISTRAT sau CONECTAT pe forum! Aceasta este comunitatea noastra!

Iti multumim ca ne-ai ales!
Cu stima, World-Zone

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Daca ai ajuns sa vezi acest mesaj inseamna ca nu esti INREGISTRAT sau CONECTAT pe forum! Aceasta este comunitatea noastra!

Iti multumim ca ne-ai ales!
Cu stima, World-Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Navigare
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» codurile
Addons Fun Icon_minitimeSam Iul 30, 2011 9:39 pm Scris de proxxy

» Servere Deathrun Gata Facut
Addons Fun Icon_minitimeMar Iul 26, 2011 2:26 am Scris de Vizitator

» Cfg K1d !!
Addons Fun Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 6:54 am Scris de Vizitator

» datimi si mie coduri
Addons Fun Icon_minitimeDum Apr 24, 2011 3:49 am Scris de Vizitator

» Cel ce Ajunge la nr 13 e Ghinionist
Addons Fun Icon_minitimeMier Apr 06, 2011 11:45 pm Scris de Grizzly

» Coduri MT2
Addons Fun Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 7:37 pm Scris de Daniel

» Recrutam Server
Addons Fun Icon_minitimeSam Mar 19, 2011 11:22 pm Scris de Vipera

» Cerere Parteneriat!
Addons Fun Icon_minitimeSam Mar 19, 2011 11:16 pm Scris de Vipera

» Cerere in Clan
Addons Fun Icon_minitimeSam Mar 19, 2011 11:11 pm Scris de Alexandra


Addons Fun

2 participanți

In jos

Addons Fun Empty Addons Fun

Mesaj  Grizzly Mier Oct 27, 2010 1:48 am

Evolutia Special Addons Fun este un addons cu, comenzile atat pe admin_ cat si pe amx_ .
Noi v-am inclus pluginuri fun , care speram noi sa fie de ajuns!
Mai jos dumneavoastra veti decide daca isi merita numele de FUN sau nu.
Hai sa incepem cu info despre acest addons.

Moduri Folosite:

Amxmodx 1.76d
Metamod 1.19.0.0
Statsme 2.8.3.27
Booster 1.7.0.0


Modificari:

Acest addons a fost tradus limba romana 99% - cat s-a putut.Am introdus un meniu pentru jucatori, diverse comenzi - tastati in consola /comenzi.
Noi statistici de alte culori si asezate altfel.Top10, rank, si statistici modificate.
Am lasat sql in sma pentru ca acest addons sa mearga combinat si cu alte moduri cum ar fi uwc3/war3ft/etc.
Am scos culorile din adminchat si comenzile psay/tsay/csay , practic a ramas doar say/say_team/amx_say/amx_chat.
Am scos mesajele tuturor comenzilor din chat, si le-am pozitionat jos tip hud de culoare portocalie/galbuie.
Am impiedicat faza care este tare aiurea adica atunci cand pe serverul dumneavoastra nu este nici un admin intra toti codati cu wall si aim si rupe tot pentru top, eee atunci noi am facut pentru ei mai exact daca cineva apasa pe: F9/F10/F11/F12/delete/end/home/insert - i se face poza si primeste ban permanent AUTOMAT (vedeti poze)!
Am scos 85% din traducerea data/lang si am inclus-o in sma-uri.Am scos cvar-urile de vote ban/kick/map/pauza - am lasat doar 1 singura comanda si anume cea normala de vote.
Am scos meniul de harti sa se dea automat la vot! (normal hartile merg una dupa alta sau adminii le schimba ca daia sunt admini!)
Am introdus un geoip.dat upgradat cu toate tarile posibile pentru ca , pluginurile pentru restrictionarea strainilor sa nu aibe rateuri.
Am scos mesajele din chat la multe dintre pluginuri cat si logurile care le afisau pluginurile in consola!
Am schimbat numele multor fisiere din amxmodx/configs in limba romana.
Am schimbat modalitatea la amx_who, acuma ea fiind afisata intr-o fereastra motd si dumneavoastra avand posibilitatea de a schimba culorile si adauga/sterge admini/sloturi (vedeti poze).
Am personalizat comenzile dupa flagurile adminilor.Adica mai exact multi vroiau cand un admin scrie o comanda sa apara in HUD de exemplu: ADMIN x Level 5 il baneaza pe y.
Acuma prin acest addons orice comanda va fi asa.Comenzile sunt afisate in functie de gradul adminului respectiv.In total Aveti 5 grade pe care nu le puteti modifica numele sau accesul.Orice comanda va fi afisata jos tip hud de culoare portocaliu/galbui (vedeti poze).

Informatii

Daca modificati gresit prin fisiere si aveti probleme nu va fi vina noastra deci nu va fi nici prioritatea noastra de a va ajuta!Prioritatea noastra este sa cream resurse care sa va ajute , sa va placa.
Mai multe detalii despre administrarea/restrictionarea numelor jucatorilor care intra pe serverul dumneavoastra daca folositi acest addons vedeti in: addons/amxmodx/configs/amx.cfg - gasiti explicatie acolo pentru a va seta cva-urile.
Ca sa modificati numele adminilor intrati in : addons/amxmodx/configs/admin.html si inlocuiti doar numele fara sa gresiti!

Nu veti putea:

Sa editati vreun plugin - sma-uri nu exista.
Sa schimbati flagurile adminilor.

Flagurile sunt:

;Level 5 "abcdefghijklmnopqrstu"
;Level 4 "abcdefghijkmnopqrstu"
;Level 3 "abcdefimnopstu"
;Level 2 "abcdefimnstu"
;Level 1 "abcdef"
;Slot "ab"

Daca modficati aceste flaguri in admin.ini , gradul (levelul) numai va fi afisat (poate nici comanda!).
Totul a fost facut in sma-uri si daca noi atasam si sma-urile stiti ca pe orice mini-forum gasiti alti autori la ceea ce va prezentam noi aici.
De asemenea , nici la pluginul de poze nu veti putea sa modificati/adaugati adresa de forum.Daca vreti ca , comanda sa fie afisata in hud ca toate celelalte comenzi cu flagul frumos asa, pozele le cereti pe privat (mess/etc).
Nu am trecut nici o reclama cu forumul nostru in sma-uri.

Explicatii Modificari:

Bun sa vorbim prima data de pluginul am_who.amxx respectiv admin_who.amxx (depinde pe ce comenzi este).
Este bine de stiut ca aveti la alegere:

-sa folositi amx_who/admin_who care citeste fisierul admini.html care afiseaza toti adminii/sloturile serverului chiar daca acestia sunt online sau offline.

-sau sa dezactivati amx_who.amxx/admin_who.amxx si sa activati amx_who2.amxx/admin_who2.amxx care va afiseaza in consola doar adminii online, in caz ca nu vor fi admini online pe server vor fi afisate doar numele gradelor.

Cum activati? sau cum dezactivati?

-va duceti in: addons/amxmodx/configs/puginuri/ini si gasiti asa:

//pentru addons comenzi amx_

amx_who.amxx
;amx_who2.amxx

//pentru addons comenzi admin_

admin_who.amxx
;admin_who.amxx

-ca sa efectuati schimbarea de la modul html la modul normal ar trebui ca ultimele 2 linii sa arate asa:

//pentru addons comenzi amx_

;amx_who.amxx
amx_who2.amxx

//pentru addons comenzi admin_

;admin_who.amxx
admin_who.amxx

Modificari:

Cum scot mesajele www.LinkCS.net care apar in diferite culori tip hud pe centru?
Pai nu are rost sa intrebi!
Uite cum:

-te duci in addons/amxmodx/configs/mesaje.ini si gasesti asa:

Cod:
Hud
Green
70
Vizitati [url=http://www.LinkCS.net]www.LinkCS.net[/URL]

Hud
Red
50
Vizitati [url=http://www.LinkCS.net]www.LinkCS.net[/URL]

Hud
White
95
Vizitati [url=http://www.LinkCS.net]www.LinkCS.net[/URL]

Text
120
Pentru a vedea comenzile jucatorilor tastati in consola /comenzi

[U][B]Bun hai sa va explic, sa luam exemplele[/B]:[/U]

Hud
Green
70
Vizitati [url=http://www.LinkCS.net]www.LinkCS.net[/URL]

si

Text
120
Pentru a vedea comenzile jucatorilor tastati in consola /comenzi
Bun hai sa vedem ce si cum setam/modificam.

1. Mesaj Tip Hud:

Hud = mesajul va fi afisat tip HUD
Green = culoarea verde
70 = inseamna ca mesajul va fi afisat 1 data la 70 secunde (din 1 min si 10 sec in 1 min si 10 sec)
Vizitati www.LinkCS.net = mesajul care va fi afisat

Pentru sa apara in mai multe culori, poti folosi in locul cuvantului Green:

[code:2o5ilse1]Red = rosu
Blue = albastru
White = alb
Yellow = galben
Orange = portocaliu
Pink = roz
Indigo = indigo[/code]2. Mesaj Tip Chat (text normal in chat):

text = ca mesajul va fi afisat jos in chat
120 = inseamna ca mesajul va fi afisat odata la 120 secunde (din 2 in 2 minute)
Pentru a vedea comenzile jucatorilor tastati in consola /comenzi = mesajul care va fi afisat

Bun acum poate va intrebati cum puteti afisa in chat un mesaj care sa apara la un anumit interval de timp dar sa fie colorat ca cele HUD.
Pai este simplu :

Cod:
text
Green
100
x este numarul 1
Mesajul va fi afisat in CHAT nu hud , de culoare verde , odata la 100 secunde si va scrie "x este numarul 1"
pentru alte culori , inlocuiti Green cu alt culoare -> vezi mai sus .

Acuma sa vorbim si despre optiunea acestui addons.
Pentru a nu avea buguri sau alte probleme, am decis sa folosim pluginuri dublate.
Mai exact am introdus atat pluginuri pentru comenzile pe admin_ cat si pluginuri pentru comenzile pe amx_.
Nu a mers altfel datorita personalizarii comenzilor.

Cum schimbam din amx_ in admin_ si invers?
Simplu, citeste:

Ne ducem in: addons/amxmodx/configs/pluginuri.ini si gasim asa:

Cod:
//Momentan nu este activata nici o varianta, activeaza tu!
//ATENTIE GLOBALA!! NU ACTIVATI TOATE PLUGINURILE CI DOAR CELE CU amx_ SAU DOAR CELE CU admin_ !!!
//Activati toate pluginurile stergand ; din fata lor daca doriti comenzile pe amx_
//Atentie!! nu activati ambele pluginuri pentru amx_who ci doar unul din ele!

;amx_antiflood.amxx
;amx_baza.amxx
;amx_cenzura.amxx
;amx_chat.amxx
;amx_cmd.amxx
;amx_cod.amxx
;amx_harta.amxx
;amx_liber.amxx
;amx_mesaje.amxx
;amx_nume.amxx
;amx_public.amxx
;amx_tara2.amxx
;amx_tara.amxx
;amx_x.amxx
;amx_poze.amxx
;amx_who.amxx
;amx_who2.amxx

//Activati toate pluginurile stergand ; din fata lor daca doriti comenzile pe admin_
//Atentie!! nu activati ambele pluginuri pentru admin_who ci doar unul din ele!

;admin_antiflood.amxx
;admin_baza.amxx
;admin_cenzura.amxx
;admin_chat.amxx
;admin_cmd.amxx
;admin_cod.amxx
;admin_harta.amxx
;admin_liber.amxx
;admin_mesaje.amxx
;admin_nume.amxx
;admin_public.amxx
;admin_tara2.amxx
;admin_tara.amxx
;admin_x.amxx
;admin_poze.amxx
;admin_who.amxx
;admin_who2.amxx
Ramane in decizia dumneavoastra ce comenzi doriti sa folositi.
Doar stergeti ; din fata pluginurilor din rubrica dorita de dumneavoastra.

Atentie Globala:

Va repetam noi sa NU ACTIVATI:

amx_who.amxx si amx_who2.amxx
sau :
admin_who.amxx si admin_who2.amxx

Ci doar unul din ele indiferent de varianta aleasa!!!!

Detalii Pluginuri Si Comenzi:

1. Daca folositi addons pe comenzi admin_ :

Pluginuri:

admin_antiflood.amxx - plugin care previne floodul in chat
admin_baza.amxx - plugin necesar adminilor
admin_cenzura.amxx - cenzureaza reclamele
admin_chat.amxx - comenzi tip chat
admin_cmd.amxx - comenzi de baza
admin_cod.amxx - baneaza automat codatii
admin_harta.amxx - gen nextmap.amxx dar modificat
admin_liber.amxx - adminii stau pe orice jucator
admin_mesaje.amxx - afiseaza niste mesaje tip hud sau chat in diferite culori la intervale diferite
;admin_nume.amxx - administrarea numelor jucatorilor - restrictionari simboluri/marime minima-maxima/schimbarea numelui pe server
admin_public.amxx - un meniu de comenzi pentru jucatori - folositi in consola /comenzi
admin_tara2.amxx - un plugin care previne strainii sa nu intre pe server - versiunea2
admin_tara.amxx - un plugin care previne strainii sa nu intre pe server - versiunea1
admin_who.amxx - comenzi: /admin ; /admins - consola sau chat say/say_team / admin_who si amx_who - consola
;admin_who2.amxx - plugin normal , comanda admin_who in consola si afiseaza tip coloana
admin_x.amxx - comenzi suplimentare dar necesare!
admin_poze.amxx - faci 3 poze - 1tab (scor) , 1consola si 1 normala

Comenzi:

admin_say text - (vad toti comanda este hud)
admin_chat text - (vad doar adminii)
admin_slap nume dmg - (dmg optional daca nu puneti si dmg-ul il trantesti de pereti fara dmg adica cu 0 dmg)
admin_slay nume - (il omori)
admin_slayteam @all / @t / @ct - (omori 1 echipa sau tot serverul - neaparat cu litere mici si cu @ in fata)
admin_kick nume - (il dai afara)
admin_ban nume 0 - (banezi permanent pe nume - in loc de 0 poti pune cate minute vrei)
admin_banip ip 0 - (banezi permanent pe ip - in loc de 0 poti pune cate minute vrei)
admin_mute nume - (numele i se schimba in [Pedepsit] si numai poate sa vorbeasca deloc pe nimic/fara sunete/fara nimic - pana nu-i scoti tu cu unmute nare ce sa faca el)
admin_unmute nume - (scoti mute)
admin_who - (vezi adminii serverului - depinde ce plugin aia ctivat din cele 2 existente)
admin_i** 1/0 - (scoti/redai imunitatea - numai adminii cu acces RCON au aceasta comanda)
admin_rr - (numai trebuie sa scrii secundele - automat in 1 secunda)
admin_restart - (numai trebuie sa scrii secundele - automat in 1 secunda)
admin_live - (numai trebuie sa scrii secundele - automat in 3 secunda)
admin_map harta - (schimbi harta)
admin_ip - (vezi ip-urile jucatorilor)
admin_rcon comanda - (gen : amx_rcon mp_timelimit 40 , etc)
admin_modules - (vezi modulele active)
admin_reload - (dupa ce faci un admin nou in admin.ini folosesti aceasta comanda pentru a reincarca fisierul - daca ai rcon sau scrii direct in consola de pe dektop)
admin_plugins - (vezi pluginurile active + detalii despre ele)
admin_ss nume - (face 3 poze - 1tab(scor)/1consola/1normala)
admin_t nume - (il muti fortat la terro - nu rateaza niciodata!)
admin_ct nume - (il muti fortat la ct - nu rateaza niciodata!)
admin_spec nume - (il muti fortat pe spectator - nu rateaza niciodata!)
admin_vote intrebare raspuns1 raspuns2 - (dai la vot o intrebare/orice)
admin_balance 1/0 (autoteambalance 1 activat 0 dezactivat)
/live - (comanda rapida - numai trebuie sa scrii secundele - automat in 3 secunda)
live - (comanda rapida - numai trebuie sa scrii secundele - automat in 3 secunda)
/reguli - (afiseaza 4 reguli tip HUD , in stanga pe albastru)

2. Daca folositi Comenzile pe amx_ :

Pluginuri:

amx_antiflood.amxx - plugin care previne floodul in chat
amx_baza.amxx - plugin necesar adminilor
amx_cenzura.amxx - cenzureaza reclamele
amx_chat.amxx - comenzi tip chat
amx_cmd.amxx - comenzi de baza
amx_cod.amxx - baneaza automat codatii
amx_harta.amxx - gen nextmap.amxx dar modificat
amx_liber.amxx - adminii stau pe orice jucator
amx_mesaje.amxx - afiseaza niste mesaje tip hud sau chat in diferite culori la intervale diferite
amx_nume.amxx - administrarea numelor jucatorilor - restrictionari simboluri/marime minima-maxima/schimbarea numelui pe server
amx_public.amxx - un meniu de comenzi pentru jucatori - folositi in consola /comenzi
amx_tara2.amxx - un plugin care previne strainii sa nu intre pe server - versiunea2
amx_tara.amxx - un plugin care previne strainii sa nu intre pe server - versiunea1
amx_who.amxx - comenzi: /admin ; /admins - consola sau chat say/say_team / admin_who si amx_who - consola
;amx_who2.amxx - plugin normal , comanda amx_who in consola si afiseaza tip coloana
amx_x.amxx - comenzi suplimentare dar necesare!
amx_poze.amxx - faci 3 poze - 1tab (scor) , 1consola si 1 normala

Comenzi:

amx_say text - (vad toti comanda este hud)
amx_chat text - (vad doar adminii)
amx_slap nume dmg - (dmg optional daca nu puneti si dmg-ul il trantesti de pereti fara dmg adica cu 0 dmg)
amx_slay nume - (il omori)
amx_slayteam @all / @t / @ct - (omori 1 echipa sau tot serverul - neaparat cu litere mici si cu @ in fata)
amx_kick nume - (il dai afara)
amx_ban nume 0 - (banezi permanent pe nume - in loc de 0 poti pune cate minute vrei)
amx_banip ip 0 - (banezi permanent pe ip - in loc de 0 poti pune cate minute vrei)
amx_mute nume - (numele i se schimba in [Pedepsit] si numai poate sa vorbeasca deloc pe nimic/fara sunete/fara nimic - pana nu-i scoti tu cu unmute nare ce sa faca el)
amx_unmute nume - (scoti mute)
amx_who - (vezi adminii serverului - depinde ce plugin aia ctivat din cele 2 existente)
amx_i** 1/0 - (scoti/redai imunitatea - numai adminii cu acces RCON au aceasta comanda)
amx_rr - (numai trebuie sa scrii secundele - automat in 1 secunda)
amx_restart - (numai trebuie sa scrii secundele - automat in 1 secunda)
amx_live - (numai trebuie sa scrii secundele - automat in 3 secunda)
amx_map harta - (schimbi harta)
amx_ip - (vezi ip-urile jucatorilor)
amx_rcon comanda - (gen : amx_rcon mp_timelimit 40 , etc)
amx_modules - (vezi modulele active)
amx_reload - (dupa ce faci un admin nou in admin.ini folosesti aceasta comanda pentru a reincarca fisierul - daca ai rcon sau scrii direct in consola de pe dektop)
amx_plugins - (vezi pluginurile active + detalii despre ele)
amx_ss nume - (face 3 poze - 1tab(scor)/1consola/1normala)
amx_t nume - (il muti fortat la terro - nu rateaza niciodata!)
amx_ct nume - (il muti fortat la ct - nu rateaza niciodata!)
amx_spec nume - (il muti fortat pe spectator - nu rateaza niciodata!)
amx_vote intrebare raspuns1 raspuns2 - (dai la vot o intrebare/orice)
amx_balance 1/0 (autoteambalance 1 activat 0 dezactivat)
/live - (comanda rapida - numai trebuie sa scrii secundele - automat in 3 secunda)
live - (comanda rapida - numai trebuie sa scrii secundele - automat in 3 secunda)
/reguli - (afiseaza 4 reguli tip HUD , in stanga pe albastru)

Dupa aceea ramane la aprcierea dumneavoastra de a decide ce pluginuri fun doriti sa activati.
In momentul cand activati pluginurile fun va rugam noi sa cititi si explicatia acestora ca sunt vreo 2-3 care nu merg unu cu altul si va trebui ca dumneavoastra sa alegeti pe care din ele doriti sa il folositi.

Pluginuri Fun:

;amx_culoare.amxx - chatul adminilor este verde
;bones.amxx - dupa ce mori raman oase - dezactivat (daca il activati , dezactivati amx_gore_ultimate)
;negativeflash.amxx - cand dai un flash, cei flashuiti devin invizibili - dezactivat
;colored_flashbangs.amxx - flashurile sunt colorate
;day_changer.amxx - pe server ploua/fulgera/se inopteaza/iese soarele/etc ca in realitate se schimba vremea
;enhanced_death.amxx - cand mori se face ecranul rosu
;pain_shock_free.amxx - cand trage cineva in tine gloantele te imping in spate
;rainysnowy.amxx - pe server ploua si e ceata
;hs_slowmo.amxx - cand iei headshot cazi usor in reluare gen matrix
;player_ghosts.amxx - cand mori se vede sufletul tau ca iese din corp
;weapon_icon.amxx - arata arma care o tii in mana in drapta gen iconita
;grenade_sack.amxx - puteti lua grenazi de pe jos si sa cumparati mai multe decat normal
;amx_gore_ultimate.amxx - cand il omori sare bucati din el , craniul , oasele cu sange , etc
;dark_flashbangs.amxx - cand un jucator i-a flash ecranul va fi negru si nu va mai auzii pasii
;sillyc4.amxx - pui bomba din mers, o dezamorsezi din mers , o pui pe cutii,pereti,etc.
;cluster_grenade.amxx - cand arunci grenada bubuie de vreo 3-4 ori in locuri diferite
;backweapons.amxx - cand dai pe cutit sau pistol arma ti se pune in spate , gen ninja
;Bullet_Whizz.amxx - gloantele au efecet adica se aud cand trec pe langa tine, ceva mai real
;titanium_kevlar.amxx - armura este mai buna de titanium, mai rezistenta
;armordrop.amxx - cand moare cineva ii cade armura si grenadele, fara sa bubuie he-urile
;reloadbar.amxx - cand incarci arma arata o linie pe centru care seamana cu cea care o vezi cand plantezi
;bad_camper.amxx - cine sta la panda primesti un sforait + orbeste
;vampire.amxx - acest plugin va suge viata celui pe care il omorati - adica ce hp primiti cand omorati un advesar, cand ii dati headshot si cat hp puteti strange in total vedeti in amxx.cfg!
weather_effects.amxx - acet plugin va aduce pe serverul vostru o adevarata furtuna, ploaie, tunete si fulgere , pana si cerul se va intuneca , toatea astea la un anumit interval de secunde[2.5, 12.5 secunde]
winter_events.amxx - acest plugin va face ca pe server sa ninga , bomba un pom de craciun dar noi am scos faza cand tragi sa tragi cu bulgari , acuma vei trage fara bulgari[mai normal].

Fun Mod

;funmod - pluginul modului funmod:

- tastati in chat /funmenu pentru afisarea meniului.

Prin acest mod poti cumpara:

Cod:
Invisibilitate - 10000 $
Gravitate 200 - 2000 $
Viata [500 hp] - 8000 $
Glow [stralucire] - 1000 $
Inversare sa-i zic asa [sa arati ca adversarii] - 16000 $
Noclip - 13000 $
Aveti si funmod.cfg in folderul configs , unde va sunt explicate cvar-urile si unde puteti modifica pretul puterilor, vedeti acolo mai multe detalii.
Veti gasi si putin info pe acolo ca sa nu gresiti sa umblati aiurea.

Comenzile Jucatorilor sunt aceleasi si pe amx_ si pe admin_:

Cod:
/ping (vezi ce ping ai)
/lag (vezi ce lag ai)
/loss (vezi ce loss ai)
/forum (vezi forumul serverului - modificati in comenzi.ini)
/harta (vezi ce harta se joaca)
/salut (apare tip hud sus pe centru cu verde "x: va saluta pe toti")
/autor (vezi autorul addonsului)
/fraguri (vezi cate fraguri ai facut)
/morti (vezi de cate ori ai murit)
/ceas (vezi cat e ceasu)
/info (diverse informatii)
/data (vezi pe data suntem)
/ip (vezi ip-ul serverului)
Am rezolvat micul si singurul bug de la comenzile publice.
Pentru modificari comenzi intrati in: addons/amxmodx/configs/comenzi.ini

Haideti acum sa vedem impreuna cate poze care au fost facute la probele acestui addons.
Nu au fost facute foarte multe ci doar strictul necesar!

Ca sa nu ziceti:
"nu merge comanda de vot" sau "nu se afiseaza" , am scris in consola atata:

Cod:
amx_vote de_dust2 1da 2nu
Si uite poza:

Addons Fun Comandavotegt4.th

Poze Incercare Cod:

Addons Fun Pozacm1zs6.thAddons Fun Pozas2ui3.thAddons Fun Pozas1xa5.th

Poza Admini:

Addons Fun Pozaxmd6.th

Poza /top10

Addons Fun Top10wh9.th

Poza /rank

Addons Fun Rankoz6.th

Poza /statsme

Addons Fun Statsmekk5.th

Poza /me

Addons Fun Megn7.th

Poza conectare , cand cineva intra pe server

Addons Fun Conectareqr8.th

Poze statsitici

Addons Fun Statistici1bs8.th Addons Fun Statistici2wd5.th

Download It:

Link1: Descarca Evolutia Special Addons Fun De Pe Dump.Ro
Link2: Descarca Evolutia Special Addons Fun De Pe FileBox.Ro
Link3: Descarca Evolutia Special Addons Fun De Pe FileFront.Com

Link4 : Descarca Evolutia Special Addons Fun De Pe GirlShare.ro
Link5 : Descarca Evolutia Special Addons Fun De Pe FileShare.ro
Link6 : Atasament -> Link Stabil

Nu au fost facute poze noi datorita timpului limitat de care dispunem .
Au ramas pozele de la versiunea simpla dar ramane sa vedeti voi despre ce este vorba.
Am rezolvat si mica greseala la traducerea de la statsme (Aceleratie - modificat in Acceleratie).
V-am inclus si un fisier text cu explicatia pluginurilor in folderul configs unde se afla si pluginuri.ini.
Momentan versiunea Ecvolutia Special Addons Fun a fost creat doar pentru WINDOWS.
Vor urma si alte versiuni (deja sunt facute doar info le, lipseste).
Doar cine a citit bine tot info la acest addons va stii sa il foloseasca cum trebuie.
Grizzly
Grizzly
Administrator
Administrator

Posturi : 139
Inscris : 17/10/2010
Varsta : 29
Localizare : Undeva in World-Zone

Sus In jos

Addons Fun Empty Re: Addons Fun

Mesaj  InG[ERU] Vin Oct 29, 2010 9:48 pm

GG
InG[ERU]
InG[ERU]
Administrator
Administrator

Posturi : 51
Inscris : 29/10/2010
Varsta : 28

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum